Informacja o płatności w aplikacji  


Mat
Posty: 1
 Mat
Registered
(@mat)
Nowicjusz
Dołączył: 1 miesiąc temu

hej,

Rozpocząłem dorywczo współpracę z taxify w Warszawie, nie posiadam kasy fiskalnej i stąd moje pytanie - czy jest jakaś możliwość żeby sprawdzić przed przyjęciem kursu jaką formę płatności wybrał klient? Nie uśmiecha mi się na czarno przyjmować gotówki, a nie wiem jak tego uniknąć. chciałbym przyjmować tylko kursy opłacane przez aplikację. Czy ktoś może coś w tej kwestii doradzić?

1 Reply
Admin Driver
Posty: 27
Admin
(@admin-driver)
Wtajemniczony
Dołączył: 7 miesięcy temu

Cześć,

W Uberze pojawiała się informacja, że kurs jest gotówkowy i poprostu go nie przyjmujesz, natomiast w Taxify (teraz już Bolt) wysyłali jakiś czas temu informację smsem czy chcesz przyjmować kursy gotówkowe czy nie i miałeś odpisać TAK lub NIE i oni wrzucali Cię albo do tych co przyjmują albo do tych co nie przyjmują.

Natomiast nie wiem jak wygląda sprawa z nowym Boltem, bo teraz nie jeżdżę. Napisz do nich maila na support, ja kiedyś pisałem i jest z nimi normalny kontakt.

Ps: nie przyjmujcie kursów gotówkowych bo często Złotówy w ten sposób zamawiają przejazdy a na koniec chcą paragon i policje wzwywają - klasyczny numer taxiarzy 😉

Odpowiedz
Udostępnij:
  
Praca

Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja